Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ersan.net in denemelerinden bölümüne hoş geldiniz. Bu kategoride denemelerimden bazıları ile karşımızda olacağım desem de aslında karşınızda değilim, sadece siz öyle hissettiniz bunun sebebi siz değil ben de değilim çünkü ben aslında yoğum :)

Madem yokum o zaman yazabilirim?

 

Özlesem sesini anlayabilir misin telefon sesinden bahsetmediğimi? Konuşabilir misin kendi sesimle? Bilmezsin telefon sesin olmasa yaşayamazdım ve yine bilseydin sesimin sesini şahsen özlediğinden bahsediyorum . Ben buraya yazarsam #gönül yazamaz çünkü gönül benim halam olur o sebeple halam yanımda olmadığı için ben onun yerine kişisel haklarını hukiken bana temsil etti o sebeple gönülün tüm yetkileri tarafımca adaletli şekilde dağıtılacağından yana aklımızda soru işareti kalmasın çünkü biz Anadolu çocukları sevdiği zaman Allahına kadar severiz ancak gel gör ki iş dönüş dolaşıp senin havan kime delikanlı diyenleri duymuş gibiyim olsun sıkıntı yok biz buna alıştık. Sizde alışın ancak alışırken sakın ha bu dünyada alışılması en muhtemelen olanından uzaklaşmayın. Herşeyin birde tersini yapın bakalım ne göreceksiniz? İsterseniz ben size bir imkan vereyim ben çok şey yaşamadım diyecek kadar büyüyemem çünkü biz büyümeyi ana karnında iken söylemiştik bazıları doğmadan önce adı koyulur o hesap kimileri geçer kimileri gelir önemli olan ise geçerken bastığınız yerlerin toprak olduğunu unutmamanız gerekir diye düşünüyorum sen şehit oğlusun incitme yazıktır atanı? Atanı dedim de aklıma #GaziMustafaKemali düşünüyorum gözlerim açık çünkü biz AnadoluCrew olarak gözleri açık olarak da gözleri kapalı olarak da iyi düşünebiliyoruz mutluluğun formülü = ❤️ teşekkürler her nerede yaşatılıyor ise.. Ersan.net Gururla sunar. Noktamız burada değil ancak siz göremediğiniz için açıklamıyorum:) noktasız bir hayat düşünebiliyorum gözlerim yine kapalı.

Anlatım bozuklukları ve devrik cümleler için özür dileyeceğimi düşünüyorsanız : Şaşırdım yaz Ersan.net'e gönder :) Şaşkınlığını alalım.