Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Sanırım meraklı melehatlar bölümündeyiz, o sebeple hafiften kendimizi tanıtalım istedim. Ben ERSAN KARAVELİOĞLU; daha soyadımı yazarken bile baya bir uğraştım :) ÖSS deneme sınavlarına girerken millet sınava başlardı ben hala doldururdum. 12 Harfi doldurmak zor. Soyadı uzun olanlar beni anlar :) Neyse gelelim hesap kitap işlerine.

12.438 Gündür dünyadayım. Hesaplama yapmamanız için ben hesapladım:) Ha inanmıyorsanız bilemem. 18 Nisan 1983 Yılında Adana'nın Ceyhan ilçesinin Hürriyet Mahallesi, Bağkur Petek evlerinin 7.Katında sabah 06:00 ezan ile birlikte dünyaya gelmişim :) Kader biz doğarken bile yükseklerde doğduk o sebeple hiç mütavazi olamayacağım. Düşünsenize Hastanede karışma ihtimalini göz önünde bulundurursak işimizi garantiye almışız? Kim almış ? Ben hiçbirşey alamam pardon ama Ben yokum, Biz varız Biz kimiz Biz Anadolu Çocuğuyuz. Annemin anlattığına göre doğarken zorla acı çektire çektire gelmişim, bildiğiniz gibi değil bunu annemden duyarsanız daha iyi anlarsınız. Annem anlatıyor, zor bir doğum olmuş, Allah baya bir uğraşmış. Allah razı olsun herkese böyle olmuyor demek ki acı bizi bozar bacı diyenler beni tanıdıkdan sonra acının gerektiğinde tam tersi ile karşınıza gelebiliriz. Biz doğarken Acılı Adana gibi dünyaya gelmişiz. Acılı Adana yemeden nasıl bileceksiniz ki? Şuanda yapılan kebaplar acılı adana diye satılsada siz aslında Acılı Adananın ne olduğunu bilemeyeceksiniz. Çünkü o devir geçmişte kaldı. Bize geçmişte kalmayan Adanalılardan gerekiyor o sebeple ben size ACIYI ve TATLIYI göstermek için buradayım:D

ERSAN.NET Anlamı :  l. Adıyla, sanıyla ünlenmiş erkek. 2. Güzel, güçlü san bırakmak.

Yani erkeğin özü :D O sebeple Biz Anadolu Çocuğuyuz :)

Hakkımda bilgi vermeden önce Ersan İsminin Harf Analizi aşağıdaki gibidir;

HARFANALİZ
E Ruhsal dünyası çok karışıktır. Üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz.
R Herkesin şansı olabilir ama hiç kimse benden daha şanslı olamaz.
S Hayal kurmak onun için bir eğlencedir. Ve bunu yaparken aşırıya kaçmaktan hiç korkmaz. Hayalperesttir.
A Olayları algılama duygusu gelişmiştir. Mantıklı düşünme en üst seviyededir.
N Sağduyu sahibi bir kişiliktir. Üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. his duygusu gelişmiştir.
ERSAN.NET yada tam tersi NASRE.TEN aynı nasrettin hoca gibi oldu :D  Nasr ediyorsun hoca efendi yapma böyle şeyler diyerek yine beyinlerin yanmasına sebep oldum.

Sosyal hayatı çok önemsiyen bir kişiliğim var. Dışa dönük biri olduğum için eğlence ve hayatı çok seviyorum. Kendimi bir star gibi hissetmemden ötürü biraz mütavazi olamayacağım. Çünkü abiniz star!

Şimdi dünyada bildiğiniz üzere bir sürü ERSAN var ancak siz farkındaysanız ERSAN adının tescili sahibi ile görüşüyorsunuz. Biz tescil edilmiş olarak dünyadayız. Hanginiz adıyla mail adresi var ki? Kaç kişi kendi adıyla web sitesi olabilir ki ? Marka olmak star olmak değil ki star ruhunuzda olmalı.

Neyse biraz edebiyatı parçalamaya devam edelim istedim, ilk okulu 5 Ocak İlk Okulunda okuyarak, Ortaokulu Yaltırkardeşler Ortaokulunda okudukdan sonra Liseyi Ceyhan Anadolu Lisesinde tamamladım ve sonra Gerçek Hayat üniversitesi son sınıf yüksek lisansı bitirdim demek istemiyorum okuyama devam, eğitimin yaşı yoktur :) 17 yaşında İstanbul'a geldim. Tek başıma yaşamaya başladım. Tekstil, Güvenlik, Ajans derken Hayat benim için işte o zaman başladı. BilgeAdam Asp.net eğitimini tamamlayarak yazılımcı kimliğimi elime almak istedim ki ne göreyim bu benim işim kesinlikle değilmiş? Yani işi gücü bırakıp internet sitesimi tasarlayacaktım tabi ki hayır ? Çünkü sadece bir yazılımcı veya bir tasarımcı olamazdım?

Bir yazılımcı olmak demek Asosyal olmak demekti.(Bunu farklı algılayanlar için Asosyal kelimesini bilmeyenler içinde ayrıca bir açıklama yapmak istedim. Asosyal Demek= Bilgili,Çalışkan,Yaptığı işte başarılı olan demektir, Ben ise yaptığım işte başarılı olamadığım için Asosyalliği hak etmediğimden bahsediyorum.) Ben maalesef ki çok sosyal olduğum için BilgeAdam'a gittiğimle kaldım :)

Türkiyenin en çok ziyaret edilen ilk 20 sitesinden birtanesinin yöneticiliğini yaptıkdan sonra 2012 yılında emekliliğe ayrıldık.

Belki inanmayacaksınız 7/24 müzik dinleyerek hayattan keyif alıyorum. Koç burcuyum ve Koç burcunun dünyadaki en iyi temsilcisi olduğuma inanıyorum. Hayatı yaşamayı çok sevdiğim için hayattaki tadı alabilmeyi ve her zaman kendi istediğim gibi yaşamayı seçtim. Heyecanlı ve ihtişamlı 34 yıl geride bıraktıktan sonra şöyle arkama baktığımda geride sadece 4 yaşında bir kızımın olduğunu gördüm. Adı ipek.biz o doğarken kendi adı ile internet sitesi olan belkite tek çocuk. O yüzden tekrardan kolları sıvadım ve sözlerime Azer Bülül'ü Hatırlayarak "zoruna mı gitti gardaş zoruna" demedim! devam ettim. Bazı kardeşlerimin zoruna gitmiş ki ekşisözlükte beni konuşuyorlar  ekşisözlükte ünlü olmuşum dediklerine göre:) ben zaten ünlüyüm neyin kafasındasınız bilmiyorum?

Bunu bilmeyenler rica ediyorum bilenlerden öğrensin sonuç da anlamak lazım? bilmek lazım?

Sözlerimi sloganımızla sonlandırmak istedim:

"Üstün düşünce gücü ve hayallerinizin uç noktasında biz varız" demiştik kimse bize inanmamıştı. Peki o zaman "Mükemmelden biraz daha fazlası?" Yine mi inanmadınız o zaman bekleyiniz.

Geri sayım başladı ve KEŞKE ZAMANINDA SEVSEYDİNİZ.. Teşekkürler ;)