Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Sanırım meraklı melehatlar bölümündeyiz, o sebeple hafiften kendimizi tanıtalım istedim. Ben ERSAN KARAVELİOĞLU; daha soyadımı yazarken bile baya bir uğraştım :) zaten benim şansıma ÖSS deneme sınavlarına girerken millet sınava başlardı ben hala doldururdum. 12 Harfi doldurmak zor. Soyadı uzun olanlar beni anlar :) Neyse gelelim hesap kitap işlerine.

12.371 Gündür dünyadayım. Hesaplama yapmamanız için ben hesapladım:) (01.03.2017 itibariyle)

ERSAN.NET Anlamı :  l. Adıyla, sanıyla ünlenmiş erkek. 2. Güzel, güçlü san bırakmak.

Yani erkeğin özü :D Biz Anadolu Çocuğuyuz :)

Hakkımda bilgi vermeden önce Ersan İsminin Harf Analizi aşağıdaki gibidir;

HARFANALİZ
E Ruhsal dünyası çok karışıktır. Üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz.
R Herkesin şansı olabilir ama hiç kimse benden daha şanslı olamaz.
S Hayal kurmak onun için bir eğlencedir. Ve bunu yaparken aşırıya kaçmaktan hiç korkmaz. Hayalperesttir.
A Olayları algılama duygusu gelişmiştir. Mantıklı düşünme en üst seviyededir.
N Sağduyu sahibi bir kişiliktir. Üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. his duygusu gelişmiştir.
Yukarıdaki yazıyı isminin anlamını öğren diye webde gezinirken gördüm ve web siteme koymak istedim. Açıkcası birşey ifade etmiyor maksat laf olsun torba dolsun.

Sosyal hayatı çok önemsiyen bir kişiliğim var. Dışa dönük biri olduğum için eğlence ve hayatı çok seviyorum. Yaratıcı özelliklerimin olması ve metabolizmam normal insanların metabolizmasından 2 kat daha hızlı olduğu için Monotonluktan ve rutinden hiç hoşlanmam. Detaycı değilim ve pek planlı çalışmam. 

18 Nisan 1983 Yılında Adana/Ceyhan'da doğdum. Hayat üniversitesi son sınıf yüksek lisansı bitirdim demek istemiyorum okuyama devam, eğitimin yaşı yoktur :) 17 yaşında İstanbul'a geldim. Tek başıma yaşamaya başladım. Tekstil, Güvenlik, Ajans derken Hayat benim için işte o zaman başladı. BilgeAdam Asp.net eğitimini tamamlayarak yazılımcı kimliğimi elime almak istedim ki ne göreyim bu benim işim kesinlikle değilmiş? Yani işi gücü bırakıp internet sitesimi tasarlayacaktım tabi ki hayır ? Çünkü sadece bir yazılımcı veya bir tasarımcı olamazdım?

Bir yazılımcı olmak demek Asosyal olmak demekti.(Bunu farklı algılayanlar için Asosyal kelimesini bilmeyenler içinde ayrıca bir açıklama yapmak istedim. Asosyal Demek= Bilgili,Çalışkan,Yaptığı işte başarılı olan demektir, Ben ise yaptığım işte başarılı olamadığım için Asosyalliği hak etmediğimden bahsediyorum.) Ben maalesef ki çok sosyal olduğum için BilgeAdam'a gittiğimle kaldım :)

Asosyal dediğimizde aklıma Sosyal Medya geldi Fotograf çekmek ve dünyanın keşif edilmemiş yerlerini görmeniz için FotoMania Facebook Sayfamı takip edebilirsiniz. Bu arada İnternet reklamcılığı konusunda uzun yıllar boyunca büyük firmalarla çalıştım. R10.Net adlı Türkiyenin en çok ziyaret edilen siteleri arasında olan forumun yöneticiliğini ve tüm reklam çalışmalarını yönettim. Google SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Konusunda en iyi olduğumdan şüpheniz olmasın. Google daki çalışan binlerce mühendis ne kadar çalışırsa çalışsın istediğim siteyi 1.sıraya getirebileceğimi  biliyordum bu dalda iyi gelirler elde ettim, Sonrasında hayatımın anlamı olan müzik ile ilgilenmeye başladım.

Belki inanmayacaksınız ama 7/24 müzik dinleyerek hayattan keyif alıyorum. Koç burcuyum ve Koç burcunun dünyadaki en iyi temsilcisi olduğuma inanıyorum. Hayatı yaşamayı çok sevdiğim için hayattaki tadı alabilmeyi ve her zaman kendi istediğim gibi yaşamayı seçtim. Heyecanlı ve ihtişamlı 33 yıl geride bıraktıktan sonra şöyle arkama baktığımda geride sadece 4 yaşındaki bir kızımın olduğunu gördüm. Boşanmış olmam artık yaşayamacağım anlamına gelmiyordu ve tekrar sevdim, bu defa karşıma Hukuk okuyan bir Prenses geldi, Avukat masrafından kurtulmak için sevdim ama çok sevdim. O yüzden tekrardan kolları sıvadım ve sözlerime Azer Bülül'ü Hatırlayarak "zoruna mı gitti gardaş zoruna" demedim! devam ettim.(Bazı kardeşlerimin zoruna gitmiş ki beni konuşuyorlar o yüzden Serdar Ortaç'dan Azer Bülbül'e geçtim ekşisözlükte ünlü olmuşum dediklerine göre:) ben zaten ünlüyüm neyin kafasındasınız bilmiyorum?

Bunu bilmeyenler rica ediyorum bilenlerden öğrensin sonuç da anlamak lazım? bilmek lazım?

Sözlerimi sloganımızla sonlandırmak istedim:

"Üstün düşünce gücü ve hayallerinizin uç noktasında biz varız" demiştik kimse bize inanmamıştı. Peki o zaman "Mükemmelden biraz daha fazlası?" Yine mi inanmadınız o zaman bekleyiniz.

Geri sayım başladı ve KEŞKE ZAMANINDA SEVSEYDİNİZ.. Teşekkürler ;)