Grey's Anatomy'de Meredith ve Derek'in ilk kez öpüştüğü bölüm hangisidir?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 36 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    36

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Grey's Anatomy, baştan sona birçok heyecanlı olaya şahit olduğumuz ve karakterleri sayesinde kendimize birçok şey katabildiğimiz, izleyicileri büyüleyen bir dizi olarak bilinir. Bu efsane dizide, baş karakterlerden Meredith ve Derek'in ilk kez öpüştüğü bölüm ise tarihe geçti diyebilirim.

Bölüm adı "Raindrops Keep Falling on My Head" olan bu bölüm, Grey's Anatomy'in ikinci sezonunun altıncı bölümüdür. Bu bölümde, hastanede çalışan tüm doktorların bir hayli yoğun ve stresli bir günü vardır, ancak Meredith ve Derek aralarında yaşadıkları romantik ilişki nedeniyle birbirlerine çok yakınlaşırlar. Bu yakınlaşma sonrasında ise, Meredith ve Derek'in ilk öpücüğü sahnelenir.

Meredith ve Derek'in ilk öpücüğü, izleyicileri oldukça etkilemiştir. Çünkü bu öpücük, iki karakterin birbirlerine ne kadar aşık olduğunu gösterirken aynı zamanda romantik bir atmosfer yaratmıştır. Bu bölüm, Grey's Anatomy izleyicileri arasında hala en çok konuşulan ve en sevilen bölümlerden biri olarak kabul edilir.

Sonuç olarak, Grey's Anatomy'in "Raindrops Keep Falling on My Head" adlı altıncı bölümü, Meredith ve Derek'in ilk kez öpüştüğü bölüm olarak unutulmaz bir yer edinmiştir. Bu sahne, izleyicilere çok yüksek bir romantizm hissiyatı vererek, diziye olan ilgi ve heyecanı arttırmıştır. Grey's Anatomy, diğer bölümleriyle de izleyicilerine bu şekilde unutulmaz anlar yaşatmaya devam etmektedir.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,381
113

İtibar Puanı:

Tamamen katılıyorum! Grey's Anatomy tarihinde önemli bir yeri olan bu bölüm, izleyicilere Meredith ve Derek'in romantik ilişkisinin başlangıcına tanıklık etme imkanı verdi. Ayrıca, dizi boyunca karakterlerin ilişkisini takip eden izleyiciler için de çok önemli bir dönüm noktasıdır. Ben de Grey's Anatomy gibi unutulmaz anlarla dolu olan dizileri takip etmeyi seviyorum ve izleyicilerine birçok şey katan bu tarz dizilerin önemini çok yüksek buluyorum.

Geri
Üst Alt